Spam!!!

Czytam tylko blogi moich czytelniczek! Jeśli więc chcesz, żebym czytała i komentowała Twoje opowiadanie, oczekuję tego samego od Ciebie!  

28 komentarzy:

 1. "Czy jesteś gotów przyznać, ze wszystko jest fikcją? Czy potrafisz wyrzec się wszystkiego? Ja nie. I z tego czerpię siłę. z mojej fikcji...."
  Młoda nastolatka marzy tylko o jednym, o tym by spotkać swojego księcia z bajki. Jednak nie jest to rycerz na białym koniu. To wariat z telewizji. Z nożycami zamiast rąk, a może z wytatuowaną łzą pod okiem? Jest jeszcze wytwórca czekolady i jej degustator. Jak wiele jego wcieleń musi poznać bliżej by stwierdzić że kocha pirata? Bo tak właśnie się dzieje. Dziewczyna pewnego wieczoru przechodzi przez drzwi bez powrotu. Spotyka swojego wariata i zagłębia się w jego świat. Tyle,że nie żyje w ramach jego filmów. Dodaje wiele od siebie. Bo skąd smok w prostej wiosce podzielonej przez opinie? Skąd zmarły ojciec na pustkowiu? To wszystko wydaje się bardzo tajemnicze, ale czemu nie brnąć w to dalej? Bo przecież na końcu czeka ten jedyny, a po drodze wiele przygód.

  http://fantastycznefantasy.blogspot.com
  Jeśli się lubi takie klimaty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.facebook.com/pages/Opowiadania-z-Blogspota-i-nie-tylko/588219557918329
  Założyłam fanpage, by pomóc w rozpowszechnieniu blogów z opowiadaniami. Zapraszam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem ciekawość jest zła, a nieuważne działania mogą spowodować lawinę wydarzeń.
  Historia nastolatków zmagających się z koszmarem, który stał się rzeczywistością. To już nie jest sielanka. To jest codzienna walka o przeżycie.
  Kim się stajemy, gdy odbiorą nam NAS?
  http://no-rules-in-my-world.blogspot.com/
  Zapraszam c;
  Niestety na czytanie blogów przez naukę nie mam dużo czasu, ale jeśli zostawisz u mnie ślad, ja rozpiszę się u Ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieli się nie znać, jednak ich drogi się skrzyżowały. Ktoś zepsuł ich znajomość, a chciał zbudować wspaniałą miłość. Powiedzieli coś i skomplikowali wszystko Jednak to ON przejmie pałeczkę i ruszy po swoją zdobycz. Już nie wiedzą kim są. Ale nie zawsze może być tak kolorowo.. Zostaną tylko oni.. bez nadziei.. bez wszystkiego bo wszystko jest fikcją.. oni również..
  Wierzysz w miłość?
  Stwierdzam, że na starcie jesteś już na przegranej pozycji kotek.
  Żeby kłamać trzeba mieć TEN talent.
  http://prawda-klamstwo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! Chciałabym zaprosić Cię na bloga http://crying-werewolf.blogspot.com/
  Prowadzę go już prawie dwa lata jednak teraz powróciłam z masą nowych pomysłów!(opowiadanie składa się z dwóch części) Więc jeśli lubisz opowiadania o tematyce nasiąkniętej nutką fantastyki oraz opisami uczuć i wewnętrznych nostalgii to zapraszam!
  Miło by było gdybyś zostawiła po sobie ślad. ;)
  Staram się na nowo przyciągnąć stałą grupkę czytelników. <3 Pozdrawiam serdecznie! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć! Piszę opowiadanie z działu fantastyki, o wampirach rzecz jasna. Chciałabym Cię na nie zaprosić. Nim jednak odmówisz, chciałabym abyś obejrzała zwiastun mojej powieści i wtedy zdecydowała czy warto zajrzeć na moj blog. Zatem serdecznie zapraszam i przepraszam, jeśli w jakimkolwiek stopniu uraziłam Twoją osobę.
  www.kolacja-z-wampirem.blogspot.com
  link do zwiastunu:
  https://www.youtube.com/watch?v=Hwm0BiclNo8

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam!
  1. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  2. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Coś się kończy, aby coś mogło się zacząć. Wolimy słuchać ciszy niż głupiego gadania. Popełniamy błędy, ale najważniejsze jest to, aby wyciągnąć z nich lekcje. Nie odchodź, zanim zrozumiesz. Nie mów, zanim nie poczujesz.
  http://zanim-cokolwiek-powiesz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Blog zapowiada się ciekawie, mam zamiar przeczytać, kiedy tylko znajdę chwilę wolnego. Na razie zostawiam po sobie tylko linka i pozdrawiam!
  http://mallaroy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Z tej strony Nestia. Wracam po długiej nieobecności i informuję, że zmieniłam adres z bloga na: http://w-popiolach-igrzysk.blogspot.com.
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Serdecznie zapraszam na mojego bloga. Miło byłoby uzyskać więcej czytelników. Jak na razie mam tylko jedną stałą czytelniczkę. Jeśli zostawisz u mnie komentarz odwdzięczę się tym samym :)
  Link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=GpB1ZHP_1ZI
  "Powstanie"
  To było dawno. Wydarzyło się tak nagle, zbyt szybko. Nikt nie wiedział, co się dzieje. Pamiętam tylko, że zaczęło się to w nocy. [...] Do tej pory pamiętam, jak Neagolowie wtargnęli do naszego kraju. Zabrali wszystkie nasze dokumenty, telefony, komputery. [...] Każdemu dali nowe imię. Każdy miał własne, niepowtarzalne. Mnie nazwano Pocket, a moją matkę Chair. Ojcu nie zdążono nadać imienia, za wcześnie go zabrano. Nie pamiętam mojego prawdziwego imienia. Nie pamiętam daty moich urodzin. Nie wiem, ile mam lat. Jednak kilka miesięcy temu dostałam legitymację, więc muszę mieć około 16 lat. [...] Wojna trwa od ośmiu lat. W tym czasie Neagolowie zabili mojego ojca, ciotkę, kuzynkę, dwójkę przyjaciół i kilku sąsiadów. Nigdy im tego nie wybaczę. Niestety nic nie mogę zrobić. Jestem tylko cichą wodą. Nikomu nie przeszkadzam, nikomu nie robię krzywdy. Jednak wiem, że nie jestem sama. Wiem, że w moim kraju są miliony ludzi takich, jak ja. Na razie zbieramy siły, ale kiedy będzie trzeba staniemy do walki, by pomścić tych, których nam zabrano.

  OdpowiedzUsuń
 13. Serdecznie zapraszam na nowy blog graficzny Ars Alatum! :) http://ars-alatum.blogspot.com
  Blog jest reaktywacją dawnego grafika Skrzydłami alatum. [skrzydlami-alatum].

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam do mnie!

  http://wojowniczaraisa.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam, witam :D
  nadrabiam swoje zaległości!
  Zostaję i Cię obserwuję :D
  Pozdrawiam :D
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Ona.
  Tak bardzo niemożliwa.
  On.
  Tak bardzo niewłaściwy.
  Oboje wplątani w wiele kłamstw i intryg.
  Czy wspólne kłopoty i pożądanie ich połączy?
  Gorąco zapraszam: www.kiedy-runie-niebo.blogspot.com

  Wyznaję zasadę czytanie za czytanie, więc jeśli ty przeczytasz i skomentujesz mój rozdział — możesz być pewny, że i ja wpadnę do Ciebie i postaram zrewanżować Ci się jak najszybciej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć!
  Zapraszam do Katalogu Euforia - miejsca o wszechstronnej kadrze, która spełni wszystkie Twoje życzenia! Postaramy się sprostać każdemu zadaniu.

  http://katalog-euforia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej!
  Serdecznie zapraszam do Spisu Opowiadań http://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com/, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie :)
  Załoga Spisu Opowiadań.
  P.S. wciąż poszukujemy osób, które dołączyły by do naszej załogi!

  OdpowiedzUsuń
 19. "Czytelniczek"? Hmm... poczułem się trochę dyskryminowany... xD
  No ale spróbuje. Wybacz, że zacznę od Spamu, ale po prostu tak mi wygodniej, bo korzystam z funkcji "Kopiuj-Wklej". Opowiadanie Rudej nadrobiłem w kilka dni, więc myślę, że z twoim także dam sobie radę. Możesz mnie wyczekiwać już w ten weekend, albo w przyszłym tygodniu. Obiecuje skomentować każdy rozdział. Jednak tak jak mówiłem zacznę od spamu.
  Pozdrawiam:
  http://dariusz-tychon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jabłka i śniegi"
   Powieść osadzona jest na początku XX wieku, lata 1906-1910.
   Nastoletnia Cyntia Montenegro wywodząca się z sytuowanej rodziny popełnia niewybaczalny błąd, oddaje swoje serce synowi ogrodnika, chłopcu, którego lata wcześniej uczyła czytać.
   Niewinna przyjaźń zapoczątkowana w sadzie wśród jabłek, przeradza się w romans, a jego skutki stają się nieodwracalne. William zostaje postrzelony i przepędzony, a zdesperowana i zakochana kobieta pragnie go odszukać. W ten oto sposób trafia do kamienicy Hektora Rodrigeza, starszego od niej o kilkanaście lat przedsiębiorcy i muzyka.
   To przypadkowe spotkanie późną jesienią niesie z sobą wiele konsekwencji. Hektor wyjawia kobiecie, że jest Hiszpanem i nigdy nie widział śniegu. Młoda dziewczyna postanawia więc pokazać mu śniegi i w ten sposób zdobyć jego serce, by jej dziecko nie przyszło na świat bękartem.
   Jak wiele człowiek jest w stanie poświęcić dla dobra rodziny?
   Obsesyjne miłości, zbrodnie, tajemnice przeszłości...
   Błędy, porażki i chwile radości...
   A pośród tego wszystkiego uczucie tak silne, że nic nie jest w stanie go zabić.

   Trailery:
   https://www.youtube.com/watch?v=TXEs6zFa9eQ
   https://www.youtube.com/watch?v=kZC1FYQzzV8

   Link:
   http://j-i-s.blogspot.com

   Usuń
  2. "Sierociniec przy cmentarzu"
   Powieść osadzona w latach 2007-2011
   Dwójka rodzeństwa otrzymuje niecodzienną propozycje, mają zostać nauczycielami w sierocińcu dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży. Podpisują umowę, która ma okres trwania dziesięciu lat. Nie wiadomo czy są tak szaleni, czy aż tak zdesperowani, a może tak zachłanni na oferowane im pieniądze?
   Pierwszymi, którzy pojawiają się za murami są: Artur, Piotr, Kamila, Krystian i Kubuś, to już wtedy w sierocińcu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Winda towarowa, w której przed laty zginęło dziecko. Ciemne podziemne korytarze, przypominające jeden wielki labirynt i właściciel placówki - Rafał Montero, nazwany przez pierwszych wychowanków Zimnym lub Groźnym człowiekiem.
   Co takiego skrywają w sobie stare mury?
   Jakie tajemnice przeszłości noszą w sobie uczniowie?
   Jak walczyć, kiedy nie wiadomo kto jest wrogiem?
   Zaginięcia, porwania, niewyjaśnione zjawiska...
   Mieli odnaleźć w tym miejscu spokój...
   ...odnaleźli senne koszmary, prawdziwe uczucia i sceny niczym z horroru.
   Czy dadzą radę przetrwać?

   Trailery:
   https://www.youtube.com/watch?v=aKG-S4jF9D4
   https://www.youtube.com/watch?v=whrIstdGMf8

   Link:
   http://w-sierocincu.blogspot.com

   Usuń
  3. "Otchłań szarości"
   Akcja zaczyna się w Boże Narodzenie 2014 roku.
   Zapraszam na opowieść pełną bólu, poświęcenia i tajemnic przeszłości. Tutaj nie ma gotowych rozwiązań i wyidealizowanego świata rodem z polskich seriali. Tutaj są tylko polskie realia, te prawdziwe, niepozłacane. To historia, gdzie ludzie się kłócą, wykrzykują sobie nawzajem bolesne rzeczy prosto w twarz i wypominają błędy przeszłości. Tutaj nie ma grzecznych, zawsze czystych i uśmiechniętych dzieci, które mają dwoje rodziców. W tym opowiadaniu są nie tylko zdrady i zakazane związki, ale także przemoc, agresja, nielegalne interesy, płacz i ból najmłodszych, oraz wyższość tych wyrachowanych mających pieniądze. Zapraszam was do świata, który zapewne każdy z was zna w mniejszym lub większym stopniu, bo poznał go na własnej skórze, wysłuchał zwierzeń przyjaciół, albo zaznajomił się z nim z reportaży telewizyjnych. Zapraszam do poznania bohaterów – ludzi, którzy mogliby być waszymi znajomymi, sąsiadami, albo dalekimi krewnymi... są to ludzie którzy mają wady i zalety, którzy nie są i nie pragną stać się idealnymi... są to ludzie których otacza „otchłań szarości”.

   Trailery:
   https://www.youtube.com/watch?v=ljNU1RcLIeQ
   Tu są jeszcze trailery o konkretnych parach:
   Anna i Marcin
   https://www.youtube.com/watch?v=NAg6xWkCmYA
   Magdalena i Szymon
   https://www.youtube.com/watch?v=UJyvpFPAG6U

   Link:
   http://otchlan-szarosci.blogspot.com

   Usuń
 20. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 21. Hey,
  Twój blog właśnie został dodany do Spisu FFTH w kategorii zakończone. Pamiętaj także, że możesz nas znaleźć na Facebooku w grupie FFTH, gdzie poinformujesz swoje czytelniczki o nowościach :)
  http://sffth-zakonczonehistorie.blogspot.com/2015/08/moj-prywatny-pamietnik-sekretna.html

  OdpowiedzUsuń
 22. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 23. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Masz ochotę jeszcze raz przenieść w świat baśni? Odsłaniam przed Wami nową wersję Pięknej i Bestii — ale to nie będzie prosta bajeczka…
  Bella nie jest najukochańszą córką ojca… ale tą najbardziej nieposłuszną.
  Kupiec unika szponów Bestii nie dlatego, że Bella zechciała go zastąpić… ale dlatego, że sam złożył ją w ofierze potworowi.
  Bella nie jest traktowana w zamku jako gość… tylko toczy z Bestią grę o własne życie.
  Czy dziewczyna będzie na tyle sprytna, aby przetrwać w mrocznym zamczysku, nad którym od dawna spoczywa klątwa? Czy zdoła obudzić w Bestii uczucie? A może wręcz przeciwnie, dołączy do pozostałych cieni twierdzy?

  [https://klatwa-rozy.blogspot.com/]
  Zapraszam gorąco ^^

  OdpowiedzUsuń
 25. W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic.
  Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników.
  Po ukończeniu trudnego szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowaniu ich.
  Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.

  Zapraszam!
  http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń